PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221722}

Next

6,9 186 734
oceny
6,9 10 1 186734
4,4 15
ocen krytyków
Next
powrót do forum filmu Next

On sie cofnal do momentu kiedy on spal z nia w lozku...i zgodzil sie im pomoc

oderwalem oczy na minute i juz napisy

nie spodziewalem sie ze zakonczenie bedzie w srodku akcji ;p

Marnexx

dzięki niej potrafił przewidzieć czas już nie o 2 minuty a dużo więcej. kiedyś czytałem o drugiej części ale coś ucichło

ruski011

jakie bylo zakonczenie? zlapali tych terrorystow?

Marnexx

no właśnie to takie robienie dobrych książek
...na szybko (brakuje historii w tej fabule) ...na Commodore (efekty) ...z drewnianym od "Oczu węża" Cagem i wkurzającą Julian Moore

Gregory

http://www.filmschoolrejects.com/images/msg_nicbird.jpg ;P

ocenił(a) film na 4
Noxbi

;)

Noxbi

Hahaha xD
A tak w ogóle, to cześć, Noxbi. Nie spodziewałam się Ciebie tutaj :P

Noxbi

oplułem ekran heheheheh

Marnexx

Nie cofnął się. To co widział było najdłuższą wizją przyszłości jakiej doświadczył.
A zakończenie bardzo dobre, gdyby akcja toczyła się dalej byłoby już nudno... ;p

ocenił(a) film na 8
Noxbi

A mnie się nawet podobał taki bardziej oryginalny zwrot akcji. Oglądamy coś, co było jedną z wersji przyszłości, którą bohater ma teraz szansę zmienić. Prawdopodobnie mu się udało, bo spojrzał szerzej na całą sytuację a nie tylko na swoją laskę. :P Mając taką zarąbistą moc naprawdę ciężko nie wygrać, przynajmniej ja tak sądzę. Film nie jest arcydziełem, ale jest solidnie wykonany, był pomysł na film i jego realizację. Oglądało się przyjemnie, zatem mogę wystawić mocne 8/10 od siebie polecam.

ocenił(a) film na 4
Marnexx

no i chyba gdyby bylo dalej, to by uczesticzyl w tych samych wydarzeniach, tylko pozmienianych. Nie wiem, malowalam obrazek czesc filmu.

Black_Magik_Queen

w ktorym momencie to sie zakonczylo? oderwalem wzrok na minute albo dwie a po chwili patrze i widze napisy koncowe

użytkownik usunięty
Marnexx

Wizja skończyła się w momencie wybuchu bomby. A film - jak Cris powiedział dziewczynie, że musi coś załatwić i zgodził się pomóc tej agentce.

bez sensu... w praktyce nie bylo zakonczenia...

Marnexx

w zasadzie to masz rację:) ale miała być 2 część

Marnexx

powiedział dziewczynie że musi coś załatwić i to nie może dłużej czekać. Wyszedł i czekał na agentkę, podjechała,podeszła do niego a on do niej że jest gotów i tyle

ocenił(a) film na 4
Marnexx

to teraz bruce willis jako psychiatra i dalej nie płacimy abonamentu;)

Black_Magik_Queen

teraz 27 minut poczytanki Miasteczko Salem - Kinga i lulu :) ...i nie płacimy "abonentu"

ocenił(a) film na 4
ocenił(a) film na 7
Black_Magik_Queen

hahaha tez mnie zadziwila koncowka ;d i takze na chwile zwrocilam wzrok w inna strone i patrze napisy :D mimo tego film bardzo udany ;)

elciasek4

jak większość filmów w których gra Nicolas Cage :)

ruski011

obecnie czekamy do kwietnie na Ghost Rider 2

ocenił(a) film na 5
ruski011

Ghost Rider 2 czekam na to !!

ocenił(a) film na 5
Marnexx

Słaby film.

Dragit17

na tym temacie będziesz czół się raczej osamotniony:)

ruski011

wcale nie

ocenił(a) film na 5
Dragit17

Co poradzę, że jak dla mnie ta produkcja to niewypał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones