PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221722}

Next

6,9 186 734
oceny
6,9 10 1 186734
4,4 15
ocen krytyków
Next
powrót do forum filmu Next

http://film.onet.pl/0,0,1267358,wiadomosci.html [film.onet.pl/0,0,126735 ...] ubaw po pachy, jednak to on będzie reżyserem :P Proszę o chwilę milczenia, zastanówmy się jak ów pan wyglądał w tym "oryginalnym" odzieniu. Jego to powinni do końca życia na szpital psychiatryczny skazać ;P Heh, zresztą już widzę na planie "Next" jak wszyscy nabijają się z Tamahori'ego, straszne, ależ mi go żal :D
Eh, jednak moja plotkarska natura tutaj zadziałała i postawiłem posta ;P

Albertino

niezłe ;-))) to musiał być widok, szkoda, że nie udało się komuś go sfotografować ;-), a czy będą się nabijać ? to przecież profesjonaliści ;-)) "artyści" muszą jakość dawać upust swoim skrywanym emocją ;-) co prawda to lekkie przegięcie ale cóż.... każdy coś skrywa ;-)

marrliss

No dobra, to ameryka - pewnie i tak nikt na to nie zwrócił uwagi ;0 Tam takie zachowania są na porządku dziennym. Jestem ciekaw z czego to wynika, z wychowania?
Ale ja po takiej akcji to bym się już w hollywood raczej nie pokazał, facet ma tupet ;)

ocenił(a) film na 7
Albertino

Lol, ja nie wiem czego Wy od niego chcecie... on wyreżyserował kultowy już serial Rodzina Soprano. Nakręcił też sequel xXx, który moim zdaniem jest LEPSZY od jedynki. A Wy się śmiejecie, bo zrobił jeden przypał i już jest dla Was zerem... o boże, co za młoty, idźcie się pozabijać. :/

Demotrix

"xXx 2" to była totalna katastrofa, a co do "RS" to przy serialach i tak rządzą tzw. "kreatorzy", więc reżyser nie ma zbyt wiele do powiedzenia...

Demotrix

Nie oszukujmy się, paradowanie w damskich ciuszkach i oferowanie seksu oralnego to nie jest zwykły "przypał" i nie jest to zbyt normalne...

ocenił(a) film na 6
Albertino

Facet musi mieć nieźle narąbane, ale z nim czy bez niego, to pewnie filmowi i tak nie zrobi różnicy; mimo dobrej obsady zapowiada się kolejna komercyjna papka. Duża szkoda, że na kanwie prozy mistrza sci-fi kręci się tak kiepskie produkcyjniaki, o których zapomina się zaraz po ich obejrzeniu. Gdzie tu szacunek dla dzieł prawdziwego artysty?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones