PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221722}

Next

6,9 186 745
ocen
6,9 10 1 186745
4,4 15
ocen krytyków
Next
powrót do forum filmu Next

Nie wiem czy ktoś jeszcze zauważył, że Nicolas Cage w każdym filmie, no może prawie każdym (czyli w tych, których nie widziałem z jego udziałem) gra tak samo, tak samo sztywno.

Marieka

Mimo, że go lubię muszę przyznać rację. Taki Keanu Reeves #2 :d

CREATOR_filmweb

No coś podobnie, chociaż jak raz z Keanu Reeves'em widziałem film "Poprzednia Noc" czy jakoś tak, w któym grał inaczej... ale był młody, może spoważniał na starość...

ocenił(a) film na 5
Marieka

Zgadzam się z tobą. Nicolas Caga w każdym filmie gra tak samo i w każdym ma ten sam głupi wyraz gęby. Nawet nie chce mi się już z nim filmów oglądać bo wiem co zobaczę.

ocenił(a) film na 4
CREATOR_filmweb

Reeves to przy Cage'u mistrz sztuki aktorskiej. Ten 'aktor' jednej miny jest jak dla mnie pomyłką Hollywood.

Marieka

Obejrzałem sobie niedawno Gran Torino i stwierdzam że Clint doskonale pasuje do dwóch poprzednich. Oczywiście nie jest tak sztywny jak Keanu ale te wiecznie ściągnięte brwi, wiecznie ta mina niezadowolonego twardziela, aż do znudzenia.

CREATOR_filmweb

Ale w filmie "Złoto Dla Zuchwałych" się nawet uśmiechnął :) ... pare razy. Chociaż jak raz w Clint'cie (uj wie jak to napisać) nie denerwuje mnie jego ta sama mina... taka sama mina, takiej samej minie nierówna :)

Marieka

No coś w tym jest... Clint dopracował do perfekcji swoją jedną minę :D. Aż mi się przypomina scena z Zoolandera "One look? ONE LOOK?!" ;))

Marieka

To tak samo możesz powiedzieć o innym dobrym aktorze - staham, zawsze gra agentów i zawsze ta sama mina, to samo genialny Morgan Freeman zawsze gra inteligentne postacie i poważne. Po prostu do danego aktora bardziej pasuje dana tematyka, a Nico nieraz udowodnił że potrafi zagrać genialnie i w komedii czy nawet chorego na tourette'a, wszystkie emocje pokazuje zazwyczaj mistrzowsko i nie czuje się udawania. Pzdr

Marieka

zrob cos z soba: zmadrzej albo przestan wypisywac bzdury.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones