PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221722}

Next

6,9 186 745
ocen
6,9 10 1 186745
4,4 15
ocen krytyków
Next
powrót do forum filmu Next

Film nawet mi się spodobał aczkolwiek nie mogę kompletnie zrozumieć jednej sceny. Pod koniec
filmu kiedy już znajdują tego blondasa który ma Liz jako zakładniczkę, a Cris mówi, że widział
wszystkie zakończenia i żadne nie kończy się dla niego dobrze jest scena jakby Cris się powielał -
testuje alternatywne drogi by do niego dojść a blondas wystrzeliwuje w niego cały magazynek...
No i właśnie tutaj jest pies pogrzebany - jeśli to były alternatywne zakończenia które widział Cris to
czemu blondasowi skończył się magazynek? Przecież za każdym razem jak Cris do niego
podchodził w wizji i dostawał kulkę to wybierał inne podejście więc blondas powinien mieć znowu
pełny magazynek...

ocenił(a) film na 8
norin89

Nie :)
Ponieważ gdy blondas wystrzeliwuje kulkę, Cris stara się jej uniknąć(testuje kilka opcji uniku.)i podchodzi do przodu.
Czyli Cris jest bliżej a u blondasa nie ma jednej kuli w magazynku. I tak dla każdej wystrzelonej kuli.

ocenił(a) film na 6
foxskav

Czyli niby nie trafiają go wszystkie kule tylko udaje mu się jednak niektóre omijać i podchodzić do przodu, tak? Dla mnie to wyglądało tak jakby wszystkie w niego trafiały... w końcu typ strzelał do niego z kilku metrów ;p

ocenił(a) film na 8
norin89

jakbyś miał nieskończenie razy możliwość wypróbowania uniknięcia kuli to za którymś razem udałoby Ci się. Cris tak robił dla każdej kulki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones